You are here

Caroll z Vendetta Ente 14.-16.11.

V písku bude od dnešního večera do nedělního rána.

Takováto informace mi přijde příliš kusá a neodpovídá pravidlům:
"Šéfové, kteří tuto podmínku nesplňují, musí alespoň dvakrát do měsíce přijet do Písku na víkend, vždy alespoň na 24 hodin. Taková cesta musí být vždy dopředu ohlášena - alespoň 24 hodin před příjezdem se ve fóru musí objevit informace od kdy do kdy v Písku bude, jak, kdy a odkud přicestuje (viz vzor)."
Za prvé nebyla udána 24hodin předem, ale nejspíš až po příjezdu. Nebyly zde informace o příjezdu odkud a jak přcestuje. Žádám, aby Caroll tyto cesty nebyly počítány a při příští návštěvě splnlila všechny uvedené podmínky.

Plně souhlasím s Fandou. Navíc si myslím, že tuto informaci by snad mohla napsat sama:D.

A nejste vy dva brachove? ;)

Oni ne vsichni maji pocitac a ne vzdy jde cestovani prizpusobit hre.

Tak si meli vybrat jinyho capa, a i kdyz neda informace vcas (24hodin dopředu), tak pred tim nez prijede a ne az po prijezdu a taky by mela dat presnejsi info

Nemyslím si, že osoba, která není schopná vyplnit osobní formulář, by měla kohokoli soudit...nechceš přeci být za pokrytce, ne?

v pravidlech o vyplnovani nic neni a moje informace s presnymi casovymi udaji byly mnohem pouzitelnejsi nez vase informace odpoledne...., dopoledne... to aby tam clovek cekal cely den

a neplet si slova neni schopen a nechce

Já si tato slova moc často nepletu...je možné, že má cvičená opice jednou za čas pár písmenek vymění...ale nemyslím, že by tomu tak bylo v tomhle případě...Každopádně děkuji za upozornění...

nic si z toho nedelej, kazdy kdo projde gymplem zdegeneruje:-)

Je vidět, že máš toho gymplu za sebou o rok víc než já...:)

dovolim se te opravit, o tri:-)

Pardon...tohle už na opici házet nemůžu...promluvilo těch pár let strávených ve zmiňovaném ústavu...;)

ja vedel, ze se nakonec dohodnem:-)

Zrejme si take pletes vyznam slov soudit (nekdo je spatny, dobry apod.) a konstatovat (neco neni v poradku).

sorry jen mi unika kde jsem nekoho soudil, protože by me nikdy nikoho soudit ani nenapadlo

vzdyt presne tak, jak jsi to ted napsal, jsem to myslel:D

No podle prijmeni, ze by?

Nic proti tomu, ze bude v Pisku treba destkrat za tyden bez ohlaseni, proc ne? Ale alespon jednou za ty dva tydny by mohla dat vedet minimalnen predchozi den vecer.

řečnická otázka (u těch se nečeká odpověď) viz Sheldon and Leonard in BBT :)

dtto

Co jeto to DTTO?

DTTO znamena "Uplne to same"
Kdyz nevis, zkus pritele googla, tahle rada se Ti mozna jeste bude mnohokrat hodit:
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=dtto&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=lang_cs&aq=f&oq=

Sama psát opravdu zvládá...(to jen za mě píše cvičená opice)...dá se to očekávat, vzhledem k tomu, že základní vzdělání má úspěšně za sebou...bohužel nemá přístup na internet...jinak by vám samozřemě ráda dala vědět osobně...vzkazuje, že se polepší...

ma mobil, tak muze nekomu napsat a ten to napise na net a v zlepseni verim

Je pravda, že jsme si v naší rodině tak blízcí, že spolu dokážeme komunikovat pomocí telepatie...zrovna v tomhle případě však Caroll použila mobilní telefon a poslala mi sms...jak jinak by se sem ta zpráva asi dostala...zas tolik čarovat neumíme...i když už se na tom pracuje...

jde o to aby informace byla presnejsi a drive se dostala na net