You are here

Johnny Adamio z Genovese 6.10. - 8. (9. ?) 10.

Jsem v Pisku.. Timto se omlouvam, ze to bylo tak narychlo, ale jeste rano jsem nevedel, ze pojedu.. :-) Zato tu budu min do stredy, pravdepodobne az do ctvrtka.. ;-) (upresnim)

Máš napsáno,že upřesníš,tak už upřesni.Zítra nebo pozítří odjíždíš a my chceme vědět,kde tě najít!!

Nakonec pojedu nejspis az v patek.. pokud vubec... (jsem nemocnej a fakt jeste nevim) ale kdy presne pojedu, to vam opravdu rikat nebudu, nejsem sebevrah.... :-) pokud me chcete dostat, tak si budete muset dat trosku prace a ne si jen pockat na neco typu "pojedu se Student Agency v patek v 12:25 z Pisku --> v Praze na Andelu budu presne v 13:40 --> pokracovat budu metrem B na Karlovo namesti --> tram c. 22 na Vrsovicke namesti --> pesky domu do Petrohradske 29" :-) To by bylo znacne lacine a urcite by vas to ani moc nepotesilo, coz? ;-)

Alespoň 3 z 5 šéfů musí přes týden v Písku bydlet nebo studovat nebo pracovat.
Šéfové, kteří tuto podmínku nesplňují, musí alespoň dvakrát do měsíce přijet do Písku na víkend, vždy alespoň na 24 hodin. Taková cesta musí být vždy dopředu ohlášena - alespoň 24 hodin před příjezdem se ve fóru musí objevit informace od kdy do kdy v Písku bude, jak, kdy a odkud přicestuje (viz vzor). - pravidla tže bych to udělal asi tak, že když tu nejsou informace o přicestování, tak by tu měly být informace o odjezdu. Jinak netvrdim že tě chceme zabít, ale chtěl bych aby bylo jasno. Pakliže stačí informace, jakos napsal ty, tak abychom věděli, že to tak de furt. dík , ppř. výklad pravidel od jejich tvůrce.

S tvurcem jsem se dneska na toto tema domlouval a vyplynulo z toho, ze detailni informace staci udat opravdu jen o prijezdu. Odjezd by melo stacit ohlasit zpusobem, ktery jsem pouzil.. Jelikoz je pravda, ze sem prijezd takhle neohlasil, tak teda ten odjezd: pojedu v patek rano v 8:25 se Student Agency... takze skoro tak, jak jsem psal predtim.. :-) Timto se mi ale tahle navsteva Pisku naplno pocita.. ;-)
Uvidim ale, jak mi bude.. Pokud by mi bylo blbe, tak bych asi do Prahy vubec nejel. Nejpozdeji zitra vecer bych to sem pripadne napsal.

Jsem rad, ze jste se tak pekne domluvili :) Ale berte v uvahu i to, ze sice ohlasil prijezd pozde, ale zas tu byl dyl nez bylo treba ;) A hlavne - nebyl to umysl, to bysme mu mohli verit.