You are here

Mrtvý scout 001 aneb odpolední brnkačka

Již od rána se na písecké ulice snášely provazce deště, jako by bezejmení bohové plakali pro toho, kdo dnes odpoledne zemře. Během odpoledne se déšt změnil v mrholení, a tak jsem si řekl, že je ideální počasí pro poslání spěšné depeše tetičce Smrti. Byla jistá možnost, že se bude někdy odpoledne vracet ze školy Scout 001...díky vymoženosti jménem IDOS pro mě nebylo obtížné vytipovat nejpravděpodobnější spoje; a v půl čtvrté jsem již stepoval na autobusovém nádraží s taškou s oblečením na výměnu v ruce. Měl jsem několik plánů, jak si scoutovi nadběhnu, jak na vyměním mikinu za bundu, nasadím černé brýle, kde si na něj počkám,... Vmísil jsem se do davu mladíku přibližně mého věku, přeci je, opatrnosti není nikdy dost! Autobus měl jisté zpoždění, nicméně trpělivost přináší růže, a tak jsem čekal a čekal...a dočkal se. Přijel autobus, scout 001 vystoupil, a - vydal se bezstarostně mezi lidmi na nástupišti!!! Poklesla mi čelist, protože jsem měl vytipovanách několik variant jeho cesty z autobusového nádraží, ale že to budu mít tak jednoduché, to jsem doopravdy nečekal!!! Takže jsem si počkal, až bude procházet kolem mě, vytáhnul ruku z kapsy a... A Smrt se již nemusela strachovat, že by dnes byla bez zákazníka. V duchu jsem mervému poděkoval, že byl ke mě tak milý a vstřícný, vysekl drobnou poklonu a pln spokojenosti z dobře odvedené práce odkráčel dlouhými kroky k domovu...O:-)

Fórum: 

omlouvám se za pravopisné chyby, ale jsem ještě rozrušen z mého úspěchu...a mrtvému skládám hold a prosím aby zaznamenal příběh z jeho pohledu

Bylo to tak,jak je napsáno.A nebýt Xiltoza možná bych ještě žil. Je vidět že Sollozo má kvalitní a profesionální vrahy a ještě jednou smekám před Fretkou,jeho útok byl opravdu povedený. :)

zase jsi měl rychlou smrt, kdybys mi dal víc práce, tak bych tě třeba za trest i mučil...;-{

Děkuješ mrtvímu místo mě.Nebejt mě,tak do toho davu vubec nejde a vyhnul by se mu velkym obloukem.

no tak teda díky...jsem Ti vděčnej, to Ti asi bude muset stačit :-) ...měl jsem štěstí; a byl jsem ve správný čas na správném místě...a to se taky počítá, ne?

Soustrast V.E. a gratulace S. Paradni report :)

díky ;-)

Tak to se povedlo!GRATULUJI

Fakt pěkný :D