You are here

Válející se v prachu velkoměsta...(5.12.08)

Bylo krásné páteční odpoledne...mohlo být ještě lepší, nebýt napětí z očekáveného útoku, které se vznášelo ve vzduchu...První známkou jakésy konspirace proti mé osobě byl chlapec sledující mě cestou ze školy skoro až k mému doupěti...Neodhodlal se však k útoku a tak jsem pokračovala v mém poklidném odpoledni...nebylo tedy překvapením, když jsem o hodinu později spatřila stejného chlapce se známou skupinkou z Cozy Wostrý postávat před hudebkou...o něco dále poblíž vchodu čekala nápadně nenápadná osoba...vytáhla jsem známku a celou skupinku jsem si dočasně blokla...myslela jsem, že i slečnu číhající u vchodu...ta ale nereagovala a tak jsem pokračovala v cestě...najednou jsem zpozorovala pohyb...bílou rukavici...to vrahounka využila příležitosti k útoku...bohužel pro ni jsem byla ve střehu...zařvala "Sushi!!" a skrčila se...avšak skok se již nepodařil ubrzdit a tak jsem se o pár setin vteřiny později válela na chodníku...polomrtvá avšak živá...

P.S.: Ona tajemná osoba označovaná jako slečna číhající u vchodu, vrahounka atd. byla nejspíš swegi...nejsem si tím jistá, protože jsem se po útoku zapoměla zeptat na jméno...tak mě prosím opravte pokud se pletu...

Fórum: 

Jóóóó, to máme ale šikovnou bossku :D

JJ, Sushi, byla jsem to já. Omlouvám se, že jsem to nenapsala, ale měla jsem trochu problémy s přihlašováním, takže se mi až teď povedlo se sem přihlásit. :)