Pašeráci - výběr termínu

Zdá se, že už nic převratného neobjevíme, a tak s přihlédnutím ke komentářům v diskuzi navrhuji následující termíny pro Pašeráky:

  • úterý 17.3.
  • čtvrtek 19.3.
  • sobota 21.3.

Vše odpoledne / k večeru. Doufám, že si z každé rodiny udělá čas dostatečný počet hráčů. Věřím, že s programem budou spokojeni :-)

Pašeráci odloženi

Zatím pouze v rychlosti (později napíšu víc) - zítra večer kvůli malé účasti nic nebude :(

Update: Sobotní hry se mohly v rozumném počtu zúčastnit pouze rodiny Coza Wostra a Genovese. Díky všem, kteří byli ochotni udělat si čas...

Pašeráci - pravidla

K neodmyslitelným součástem boje o nadvládu nad podsvětím patří ovládnutí území. Mafiánská rodina bez vlastního území, na kterém by mohla "hospodařit", je něco jako banda bezdomovců. V následující etapě budou mít všechny rodiny možnost vydobít si svoje území přiměřeně velké jejich schopnostem.

Čas

Hrozba prokurátora zažehnána!

Jak jste se už jistě dozvěděli z reportu členů původní rodiny CW, prokurátor byl odstraněn.

V návaznosti na tuto akci se podařilo oživit staré kontakty a výsledek je, že zítra ve 12:00 budou propuštěni všichni vězni. Jménem všech propuštěných děkuji Kajinkovi, Swegi a Xšiltózovi.

Prokurátor strikes back

Když už to vypadalo, že výhružky ze strany nám neznámého prokurátorátora vyšumí do ztracena, přešel tento prokurátor do útoku a nechal dnes v 18:00 zatknout následující lidi:

Mafiánský ples - výsledky střelby

Od organizátorů přišly oficiální výsledky plesové střelby... Užívejte Vánoce! :)

Mafiánský ples - fotky

Jak jsem slíbil, přináším vám fotografie z plesu. Kochejte se, máte čím :)

Stínadelská fotografie - album "Mafianský ples"

Děkuji fotografům za pořízení a transport nemalého objemu dat.

Vánoční příměří

Jak vyplynulo z diskuze, tak se také stane. Žádné nesouhlasné připomínky jsme nezaznamenali, takže vyhlašuji příměří od 23.12. 2008 do 1.1. 2009 včetně. Jménem našeho mafiánského podsvětí a také rodiny Genovese přeji všem mafiánům klidné svátky, mnoho nabroušených dárků a pokud možno přežití bez úrazů (fyzických i psychických). Šťastné a veselé!

P.S. Pokud nechcete o něco přijít, web sledujte dál :)

Mafiánský ples - stručné informace z dění

Účastníci plesu se pomalu probouzí po náročné noci a tak je nejlepší čas udělat velmi stručné shrnutí, ještě než se podaří zajistit další materiál. Program byl bohatý a tak toho není málo - výsledky soutěží, anket, promítaná a natočená videa, fotky. Co se tedy v sálech restaurace Šumava v noci z 12. na 13. prosince 2008 dělo?

Ples už pozítří

Největší událost letošní zimy, mafiánský ples píseckých rodin, se rychle blíží. Slovy člena oranizačního týmu:

Mozek wrote:
Mafinský ples je už za necelých 48 hodin, doufám že žehlíte košile leštíte boty a kartáčujete své róby. V pátek večer na viděnou.

Stránky

Subscribe to La Cosa Nostra RSS