Kdo hledá... ten najde?

Už za pár minut začíná první kolo sběru informací o konkurenčních klanech našeho malého mafiánského rybníčku. Úderem páté se na cestu k e-mailům šéfů vydají první indicie, které chytrým napoví a hloupé možná trknou.

Mafiánský ples - pozvánka

Komise 21.11. - prokurátor, informace atd.

Včera ve večerních hodinách opět došlo k tajnému setkání nejvyšších hlav podsvětí. Bossové a Capos se dozvěděli mimo jiné o:

Prokurátor

Prokurátor si svůj úmysl s bojem proti organizovanému zločinu nerozmyslel a chystá se tvrdě zasáhnout proti všem rodinám. Podsvětí stále shání všechny dostupné informace, které by pomohly k jeho odhalení a následné likvidaci.

Cenné informace

Mafiánský ples - bližší informace

Mafiánský... ples... se uskuteční... 12.12. 2008 v 19:00 v restauraci Šumava na Václavském předměstí (neplést s náměstím).

Další informace budou následovat.

Mafiánský ples

Po celém píseckém podsvětí se začínají šířit zvěsti... vzduch se chvěje vzrušením... napětí vzrůstá... vypadá to, že přijde něco velkého... nepodložené zdroje informují, že se máme na co těšit... Dámy a pánové, nejobávanější rodiny z Písku a okolí, leštěte boty, pěstujte kníry, blíží se společenská akce, kterou si nesmíte nechat ujít... (předvánoční) mafiánský ples...

Anketa o účasti na plese.

Konec příměří

Dnes se opět sešli zástupci rodin, aby prodiskutovali současnou situaci v našem podsvětí.

Zdá se, že se nám podařilo naklonit si státní správu a tak můžeme vylézt ze svých úkrytů. Po neděli tak končí příměří a od pondělí se může opět zabíjet. Zabíjet nemohou rodiny, které ještě nedaly dohromady všechny potřebné podpisy. Až tak učiní, mohou se do bojů připojit. Do té doby budou sloužit pouze jako cíle.

Páteční Komise

V pátek 17.10. se zástupci všech rodin sešli na tajné Komisi, aby probrali všechny záležitosti týkající se naší organizace.

Bod číslo jedna bylo vyhodnocení soutěže o nejnápaditější útok. Domluvili jsme se, že přestože soutěž byla vyhlášena až později, útoky nebudeme omezovat časem. V hlasování tedy mohly být všechny zatím uskutečněné útoky. Nesmělo se hlasovat pro vlastní útok. Výsledky jsou:

Krize v rodinách

Doba je zlá. V poslední době se masivně množí akce zločineckého podsvětí a vyřizování účtů mezi rodinami už nenechává chladným ani státního molocha. Policie vtrhla do ulic a provádí hromadné razie v mafiánských podnicích. Zatím zatýkají malé ryby, ale doufají, že se od nich dostanou až k těm velkým.

Nová DMZ (volební místnosti) a upřesnění obrany

Jednací bod číslo jedna: do DMZ s okamžitou platností přidávám volební místnosti a související budovy.

Bod číslo dva: navrhuji upřesnění obrany v případě, že obránce nestihl říci svoji celou přezdívku:

Příměří pro sbírku

Na středu 15.10. vyhlašuji den příměří k příležitosti sbírky Postavme školu v Africe. Byla by škoda omezit tuto akci kvůli malicherným sporům mezi rodinami a strachem o svůj život...

Příměří bude platit od 00:00 do 23:59:59 SELČ, bez omezení místa.

Stránky

Subscribe to La Cosa Nostra RSS